| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-LWM3000Z |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 21800~26600/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
3000W Lithium Ion Battery Pack Lasersweismachine met monitor voor prismatische batterij
Productbeschrijving
ACEY-LWM3000Z Gantry continu laser lassen machine met galvanometer neemt internationale geavanceerde glasvezel laser bron, gecombineerd met onze onafhankelijke onderzoek en ontwikkeling ontwerp,met een goede stijfheid, stabiliteit; tot precisie geleide spoor aandrijving werking, geconfigureerd met high-response servomotoren, hoge precisie, hoge snelheid; voornamelijk voor de prismatische, zak lithiumbatterie PACK assemblage proces.
Productkenmerken
1Met een hoogvermogen continu vezellaser, voldoende vermogen, hoge snelheid, hoge precisie, stabiele laskwaliteit.
2.Maximale ondersteuning voor 6-assige bewegingsregeling, kan worden gekoppeld aan de automatische lijn, of stand-alone werking.
3.Configuratie van een krachtige galvanometer, met een XY-gatry-bewegingsplatform, kan handig zijn voor het lassen van een verscheidenheid aan complexe grafische trajecten.
4Speciaal softwareprogramma, expert in het lasproces, perfecte gegevensopslag en oproepfunctie, met krachtige teken- en bewerkingsfunctie.
5.Met CCD-monitoringssysteem, handig voor debugging, kan de laskwaliteit in realtime worden gecontroleerd. (optioneel)
6.Met infrarood positioneringssysteem, kan de laspositie en brandpuntsafstand van het product snel worden gevonden, eenvoudig en handig om te beginnen. (optioneel)
7Een krachtig waterkoelend circulatiesysteem kan ervoor zorgen dat de lasersweismachine altijd een constante temperatuur heeft, de laskwaliteit verbetert en de levensduur van de machine verlengt.
Hoofdtechnische parameter
| Laser-uitgangsvermogen | 3000 W |
| Galvanometervermogen | 3000 W |
| CCD | 1.3 megapixel, anti-flash |
| Air Blow Blade | Eenlaag |
| Koelmachine | 3P |
| X-as Reizen | 1000 mm |
| Y-as Reizen | 800 mm |
| Z-as Reizen | 400 mm |
| Herhaling van de positie-nauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Lengte van de glasvezelkabel | 15 m |
| Lasergolflengte | 1070 nm |
| Outputmethode | QBH |
| Koelmethode | Waterkoeling |
| Motor | Servomotor van 400 W |
| Werkspanning | AC220V 50/60Hz |
| Referentiegrootte | L*W*H=1450*1050*2050 mm |
| Gewicht | 350 kg |
Productdisplay
![]()
![]()
![]()